Verfijn

Onderwerpen
Kies één of meer filters
Genre
Kies één of meer filters
Recensie
Kies één of meer filters

2 resultaten gevonden voor 'Viola Ardone 1974-' in deze bibliotheek

Boek
Nederlands

De kindertrein

Als in 1946 een 7-jarige jongen van zijn tijdelijke pleeggezin zijn meest kostbare geschenk ooit krijgt, een viool, is dat de start naar een ander leven.
Uitgever:
Xander, 2020
Als in 1946 een 7-jarige jongen van zijn tijdelijke pleeggezin zijn meest kostbare geschenk ooit krijgt, een viool, is dat de start naar een ander leven.
Boek
Nederlands

De oranjebloesem

De oranjebloesem van Viola Ardone, bekend van de aangrijpende roman De kindertrein, is een prachtig verhaal over een dappere jonge vrouw, vol drama en nostalgie. Voor lezers van Delia Owens en Isabel Allende.Op het Sicilië van de jaren zestig geeft de zestienjarige Oliva Denaro een allesbepalende wending aan haar leven als ze besluit niet te trouwen met de man die haar probeert te dwingen de zijne
Genre:
Uitgever:
Xander, 2022
De oranjebloesem van Viola Ardone, bekend van de aangrijpende roman De kindertrein, is een prachtig verhaal over een dappere jonge vrouw, vol drama en nostalgie. Voor lezers van Delia Owens en Isabel Allende.Op het Sicilië van de jaren zestig geeft de zestienjarige Oliva Denaro een allesbepalende wending aan haar leven als ze besluit niet te trouwen met de man die haar probeert te dwingen de zijne