Affiner

Sujets
Choisir un ou plusieurs filtres
Genre
Choisir un ou plusieurs filtres
Auteur
Choisir un ou plusieurs filtres
Interprète
Choisir un ou plusieurs filtres
Série/collection
Choisir un ou plusieurs filtres

3 résultats trouvé pour 'Astrid Molenberg' dans cette bibliothèque

Filtrer sur
Livre
Néerlandais

De kindertrein

Als in 1946 een 7-jarige jongen van zijn tijdelijke pleeggezin zijn meest kostbare geschenk ooit krijgt, een viool, is dat de start naar een ander leven.
Éditeur:
Xander, 2020
Als in 1946 een 7-jarige jongen van zijn tijdelijke pleeggezin zijn meest kostbare geschenk ooit krijgt, een viool, is dat de start naar een ander leven.
Livre
Néerlandais

Dood de koning

De nog van haar verwondingen herstellende ex-rechercheur Colomba Caselli voelt zich gedwongen jacht te maken op een moordenaar als de politie haar visie op enkele moorden niet deelt.
Dans la série:
Genre:
Éditeur:
Xander, © 2019
De nog van haar verwondingen herstellende ex-rechercheur Colomba Caselli voelt zich gedwongen jacht te maken op een moordenaar als de politie haar visie op enkele moorden niet deelt.
Livre
Néerlandais

De oranjebloesem

De oranjebloesem van Viola Ardone, bekend van de aangrijpende roman De kindertrein, is een prachtig verhaal over een dappere jonge vrouw, vol drama en nostalgie. Voor lezers van Delia Owens en Isabel Allende.Op het Sicilië van de jaren zestig geeft de zestienjarige Oliva Denaro een allesbepalende wending aan haar leven als ze besluit niet te trouwen met de man die haar probeert te dwingen de zijne
Genre:
Éditeur:
Xander, 2022
De oranjebloesem van Viola Ardone, bekend van de aangrijpende roman De kindertrein, is een prachtig verhaal over een dappere jonge vrouw, vol drama en nostalgie. Voor lezers van Delia Owens en Isabel Allende.Op het Sicilië van de jaren zestig geeft de zestienjarige Oliva Denaro een allesbepalende wending aan haar leven als ze besluit niet te trouwen met de man die haar probeert te dwingen de zijne