De Griekse ontsnapping

Karen Swan (auteur), Ireen Niessen (traducteur)
Als een jonge vrouw de opdracht krijgt een huis in Griekenland te vinden voor een van haar steenrijke cliënten, lijkt dat de perfecte oplossing om te ontsnappen aan haar turbulente liefdesleven — tot ze een duister geheim ontdekt dat alles verandert...
Titre
De Griekse ontsnapping
Auteur
Karen Swan
Traducteur
Ireen Niessen
Langue
Néerlandais
Langue originale
Anglais
Titre original
The Greek escape
Éditeur
Haarlem: Xander, © 2022
415 p.
ISBN
9789401617703 (paperback)

Plusieurs formats:

Commentaires

Een zomers mysterie op een prachtig Grieks eiland. Als assistent van de allerrijksten regelt Chloe Marston dat hun levens vlekkeloos verlopen — ook nu haar eigen liefdesleven een puinhoop is. Net als ze denkt alles op orde te hebben, staat haar ex Tom voor de deur, smekend om een tweede kans. Als de charismatische Joe haar de opdracht geeft een huis voor hem te zoeken in Griekenland, grijpt ze die kans met beide handen aan. Ontsnappen naar de eilanden lijkt de perfecte oplossing, tot Chloe een duister geheim ontdekt en moet uitvinden wie ze kan vertrouwen, voordat het te laat is...‘De Griekse ontsnapping’ is een verhaal vol spanning en romantiek geschreven in een ongecompliceerde stijl. Voor de lezers van Lucinda Riley en Kate Mosse. Karen Swan (1948) begon haar carrière als modejournalist. Ze gaf haar baan op om voor haar drie kinderen en haar puppy te zorgen en maakte haar langgekoesterde schrijfambitie waar. Eerder verschenen onder andere de titels 'Een Noorse winternacht', 'De Ier…Lire la suite